ENYA

6 Kanal-17 Band-Nano Kaplama

Su Geçirmez-Çift Mikrofon

13 Numara pil-Görünmez yapı

  • Adaptif yönlülük ile gürültülü ortamlarda temiz ve konusma anlasılırlıgı saglar.

  • Noise Tracker™ II (gürültü baskılama) ve Windguard™ (rüzgar gürültüsü baskılama) sayesinde gürültülü ve rüzgarlı ortamlarda rahat bir dinleme deneyiminin keyfini çıkarın.

  • DFS Ultra™ II tarafından elenen ıslık seslerinin ardından rahat bir gün geçirin.

  • Kulaktan-Kulaga iletisim sayesinde, sadece bir tanesini ayarlayarak, isitme cihazlarının ses seviyesini veya programını degistirme imkanına sahip olun.

  • Dahili Tinnitus Sound Generator™ ile kulak çınlamanızı rahatlatın. Keyifli bir gün geçirin.

ENZO

Dünyanın en güçlü işitme cihazlarından biridir.Bünyesinde barındırdığı özellikler kullanıcılar tarafından aktif bir şekilde kullanılması için tasarlanmıştır

Ses Kalitesi

Seslerin nereden geldiği Enzo için önemli değil.Onun için önemli olan,karıştırmadan net bir şekilde sesleri iletmesi.Her ortamda net ve berrak bir ses.

Dış Yüzey

Her bileşeni nano kaplıdır.Su ve dış etkenlerden oldukça bağımsız çalışır

Resound Up Smart Pediatrik 

Yeni doğan(0-1) Bebek

Çocuk doğduğu andan itibaren çevresi ile iletişim kurmaya başlarlar. işitme cihazı kullanan bebekler, işitilebilirliğe ve yumuşak seslerin de rahat duyulmasına ihtiyaç duyarlar. Kafalarının araç koltukarına, beşik yataklarına ve bakıcılarının kollarına olan uzaklıkları ile çabuk büyüyen kulak kanalları etkili geri bildirim(feedback) korumasını oldukça önemli hale getiriyor.

Yeni yürüyen Çocuklar(1-3), Okul Öncesi Çocuklar (3-5)

Büyüdükçe çocuklar zorlayıcı duyma durumlarıyla daha sık karşılaşırlar. Araştırmalar gösteriyor ki, kablosuz teknolojiler daha iyi konuşma olanağı sağlamaktadır. Dolayısıyla duyma, konsantrasyon ve algılama, kelime haznesinin gelişmesine ve daha iyi olmasını sağlar.

Okul Çağındaki Çocuklar (5-12)

Okula giden çocuklar daha gürültülü ortamlarda bulundukları için çocuk işitme cihazları üzerinde gürültü azaltma yöntemleri daha da önem kazanmaktadır. Araştırmalar gösteriyor ki, çocuklar konuşmaları anlamak için büyüklerden daha çok sinyalin gürültüye oranının daha uygun olmasını tercih ediyor.

Gençler (13+)

Çocuklar ergenliğe girince, daha karışık sosyal ortamlarda bulunurlar. Aynı zamanda kabul edilmeye ve onaylanmaya daha çok ihtiyaç duyarlar. Odyolojik özellikler gibi Akıllı işitme cihazlarının diğer tüm özellikleri de daha gelişmiş konuşmaları anlamaları, ortamlara katılımları ve kabul edilmiş hissetmelerine yardımcı olur.

ReSound Kablosuz Aksesuarlar